TEKNOFEST Teknoloji yarışmaları kapsamında gerçekleştirilen Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışması’nda hayallerini gerçeğe dönüştüren genç fikirlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

4-5 Ekim tarihleri arasında ADS Mühendislik sponsorluğunda yarışacak olan TUZLA MTAL öğrencilerine ve diğer tüm takımlara başarılar dileriz.

TUZLA MTAL Teknolojileri Takımı Misyonu

Tuzla MTAL Teknoloji Takımının misyonu, öğrencilerin zihinsel olarak gerçek potansiyellerini gerçekleştirebilecek fırsatları yaratmak ve geliştirmektir. Öğrencilerimiz; arkadaşlık, gönüllülük, adanmışlık ve coşkunluk gibi önde gelen niteliklerin geliştirilmesi yolunda yaşam becerilerini geliştirebilmektedir. Bir mühendislik ekibi olarak, her takım üyesinin çalışma süreci ve öğrenme süresinde özel bir yere sahip olduğuna inanıyoruz. Takımız; bütünlük, güven ve sorumluluk bağlarını destekliyor. Takımımız, öğrenciler arasındaki bağları, yaratıcılık arayışını, güvenli ve besleyici bir ortamda etkileşim kurmayı da her zaman desteklemektedir. Öğrencilerimizin değişen yeteneklerini ve niteliklerini takdir ederek bireysellik sevgisini kolaylaştırmayı umuyoruz.

Youtube Hesabımızı Takip Edin, Yeni Eğitim İçeriklerini Kaçırmayın!